Restauracja & Drinkbar


W naszym menu znajdziecie Państwo  głównie tradycyjną kuchnię domową, jak i wyszukane potrawy. Podstawę naszych dań stanowi polskie mięso pochodzące najwyższej jakości i pierwszej świeżości -  z własnej masarni „Świderpek” połączonej bezpośrednio z „Zajazdem Świder”. Naszą ofertę uzupełniliśmy o dania typu Fast-Food robionych według własnej receptury.

Zapraszamy spragnionych wrażeń kibiców i gości mniej zainteresowanych sportem.  Bar wyposażony został w  telewizory oraz rzutnik z możliwością oglądania telewizji Cyfrowej NC+ w jakości HD, oraz konsole X-BOX z grami.  Można zarówno ekscytować się rywalizacją sportową,  jak i posiedzieć i wyszumieć w towarzystwie znajomych przy dźwiękach muzyki. Dla „wybitnie uzdolnionych amatorów” (choć podobno  „śpiewać każdy może….”) przygotowaliśmy wieczory Karaoke pełne dobrej zabawy i śmiechu.

Nagłośnienie w jakie została wyposażona sala pozwoliło nam na organizacje wieczorów tanecznych tzw. „Dancingów” przy muzyce na żywo „Zespołu Baseband” jak również solowych artystów.

Możliwość organizacji imprez zamkniętych:

  • wieczory panieńskie i kawalerskie
  • osiemnastki, rocznice, imieniny
  • spotkania klasowe, imprezy pracownicze oraz firmowe
  • szkolenia, konferencje
  • stypy


Kontakt
tel. 606 203 399


Rezerwacja stolików tel. 534 013 337

Jeżeli raz do nas zaglądniesz i spędzisz z nami trochę czasu pozwalając się nam poznać „Zajazd Świder” stanie się Twoim ulubionym miejscem spotkań z przyjaciółmi. Przyjdź zobacz a nie będziesz żałował.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Facebook